Created jtemplate joomla templatesNagroda dla Centrum KISS

 

Nowe podręczniki do ECDL BASE!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą podręczników przygotowujących do zdawania egzaminów ECDL i dobywania certyfikatu ECDL BASE. Podręczniki stworzyli Egzaminatorzy ECDL w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenie. Przyswojenie wiedzy zawartej w naszych podręcznikach umożliwia bezproblemowe zdanie egzaminów ECDL oraz jest niezawodnym wsparciem podczas szkoleń.

Podręczniki zalecane są przez Polskie Towarzystwo Informatyczne jako materiał wspomagający przygotowane do egzaminów i mają certyfikat zgodności z sylabusem ECDL.

 
e-Nauczyciel

E-Nauczyciel, to certyfikat o wysokim poziomie merytorycznym, uznanym przez Fundację ECDL z Dublina. Nauczyciele oraz egzaminatorzy przystępujący do programu certyfikacji EPP e-Nauczyciel mają dostęp do bezpłatnej platformy Centrum KISS, na której przechowywane będą zasoby, materiały i dokumenty zawiązane z procesem certyfikacji.


Egzaminy ECDL

Nasze certyfikowane Centrum Egzaminacyjne przeprowadza egzaminy z zakresu: ECDL Core, e-Citizen, Advanced, CAD, WebStarter, e-Guardian, EPP GIS.

ZAPISZ SIĘ NA EGZAMIN

 
Sklep

W naszym sklepie mamy do zaoferowania podręczniki przygotowujące do egzaminów z ECDL Core oraz Advanced.Blog

Wiele osób u naszego boku zdobywając doświadczenia zawodowe zawiązuje z nami znajomość, a nie rzadko przyjaźń. To włąśnie z myślą o Was powstał blog, na który serdecznie zapraszamy!Kontakt


Ślą…skie Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjne KISS.
ul. Lompy 2/10,
40-040 Katowice, PL

NIP: 626-140-05-46
Telefon: + 4832 251-98-11
Faks: + 4832 251-98-11
Email: biuro@kiss.pl

Kierownik Centrum: 604 470 604

Informacje


Numer konta bankowego:
PKO Bank Polski S.A
88 1020 2313 0000 3802 0400 9932
Ta witryna korzysta z plików cookie, które są zapisywane na Twoim komputerze. Pliki te są niezbędne przy generowaniu statystyk, oraz logowaniu użytkowników. Możesz dobrowolnie edytować ustawienia swojej przeglądarki pod kątem plików cookies. Polityka prywatności

Copyright © 2011 - 2013 - Ślą…skie Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjne KISS.
Art by sxc.hu